HDP ve DTK’den Aydoğdu’ya geçmiş olsun ziyareti

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli ve DTK Eşbaşkanı Berdan Öztürk, gözaltında rahatsızlanan ve kaldırıldığı hastanede kalp krizi geçiren DTK Eşbaşkanlık Divanı Üyesi Hilmi Aydoğdu’yu ziyaret etti.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Diyarbakır merkezli 9 ilde yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan gazeteciler ve siyasetçilere ilişkin temaslarda ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere kentte geldi. Temelli, Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eşbaşkanı Berdan Öztürk ve HDP milletvekilleri, operasyon kapsamında bulunduğu gözaltında rahatsızlanan ve kaldırıldığı hastanede kalp krizi geçirmesinin ardından anjiyo ameliyatı geçiren DTK Eşbaşkanlık Divanı Üyesi Hilmi Aydoğdu’yu bulunduğu hastanede ziyaret etti.

Temelli, Öztürk ve beraberindekiler, özel bir hastanenin yoğun ybakım ünitesinde tutulan Aydoğdu’nun sağlık durumuna ilişkin doktorlardan bilgi aldı. Temelli ve Öztürk, Aydoğdu’ya geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

HABER MERKEZİ

Diğer Başlıklar

 Bilgen: Parti kurulları karar verecek

19/11/2018
HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, görevlerinden istifa ettiği yönündeki açıklamalara ilişkin, “Parti kurulları karar verecek” açıklaması yaptı. HDP Grup Başkanvekili…