Babacan'dan Erdoğan'a 'U' dönüşü çıkışı: Biraz yavaş manevra al

22 Kas 2020

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Yozgat'tan Erdoğan'a yüklendi. Babacan, Pelikan çetesi, havuz medya ve trolleri Erdoğan'a hatırlatarak, 'biraz yavaş manevra alın' dedi

Partisinin Yozgat kongresinde konuşan Babacan, Erdoğan'a seslenerek "Sayın Erdoğan, biraz yavaş. Sizin peşinizde bol bol yandaş gazeteci, bolca troll, Pelikan melikan çeşitli kuş sürüleri de var. Böyle hızlı manevra yaptığınızda virajı alamayıp kaza yapıyorlar." ifadelerini kullandı.

Babacan'ın konuşması şöyle;

Maşallah, o kadar hızlı bir U dönüşü ki bu, yetişebilene aşk olsun. Düne kadar düşman ilan ettiğinize birden dönüp sarılmaya çalışıyorsunuz. Sayın Erdoğan, biraz yavaş. Sizin peşinizde bol bol yandaş gazeteci, bolca troll, Pelikan melikan çeşitli kuş sürüleri de var. Böyle hızlı manevra yaptığınızda virajı alamayıp kaza yapıyorlar. Ekonomideki, dış politikadaki, güvenlik politikalarındaki yanlışların bu millete ödettiği bedelle ilgili bir açıklama borcunuz var. Bu büyük ülke, sizin deneme tahtanız değildir. Ekonomide dene yanıl, dış politikada dene yanıl, güvenlik politikalarında dene yanıl. Bu yanlışlarınızın maliyeti konusunda hiç açıklama yapmayacak mısınız?

YOZGAT


Etiketler : pelikan çetesi, DEVA, Ali Babacan, Erdoğan,