Big Bang patlaması AKP’ye karşı mı oldu?-Özgür Amed

13 Mar 2019

Takip ettiğiniz üzere, AKP Telekinezi ve gaipten bilgilendirme özel birimi çalışımlarına hız verirken, bir yandan da olabildiğince saçmalamaya pardon ilim ve irfanını her tarafa saçmaya özen gösteriyor. Bu özel birim hakkında bildiğimiz tek şey, genel merkezde özel bir odada kurulduğudur! Fakat ne önemi var ki, gerçekleri bir bir ortaya çıkarıyor neticede. Milletvekilleri üzerinden servis edilen bu önemli detaylar, bizi aydınlatmaya, hak yoluna koymaya devam ediyor. Bunlar ne gibi çalışmalar derseniz, kısaca hatırlatalım.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Elbistan’da dehşet bir bilgi ile herkesi sarstı! Şöyle dedi: “Neden Recep Tayyip Erdoğan oy kaybetsin istiyorlar? PKK telsizden anons geçiyor, ‘MHP ve AK Parti’nin oy kaybetmesi için HDP, CHP, İYİ Parti ve Saadet ittifak kurmalıdır’ diyorlar. ‘Bütün güçler birleşmelidir’ diye telsizlerden anons geçiyorlar.”

Diğer önemli gelişme neydi? O da AKP Ahiret İşleri Başkanlığı’ndan halkımıza bildirilen bir haberdi.

AKP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, ‘Erdoğan’ı desteklemenin imanın gereği’ olduğunu söyledi ve “Yarın mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, Allah o emaneti bize verdiğinizden dolayı size inşallah hiçbir hesap sormayacak” dedi.

Şimdi burada vekilin söylediği şeyden daha önemli ve gözden kaçan bir şey var! O da şu: Bu vekil Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı’dır… Derhal düzeltilmeli! Uyum, İman, Ahiret birlikleri dururken Avrupa ne alaka ya? Bu nasıl gaflet! Resmen vekile komplo bence…

Fark ettiniz değil mi, seçim yaklaşırken insanların aklı ile oynama yarışı düzenlemişler gibi. Kim çıtayı yükseltirse ödül alacak. Ödülün ne olduğunu bilmiyorum henüz ama resmen yarıştalar. Her gün birbirinden akıl almaz abartı ve kaos cümleleri sarf edilerek gündem alt üst ediliyor. Buna teşne yoğunca bir kitle de yok değil! Ama en iyisi kenarda oturup, ölü taklidi yapmak ve sadece kendi gündemine odaklanmak. Diğer türlüsü daha var, daha var denilerek son gece sıkışan sınav çalışması gibi, 30 Mart’ta ‘yaw seçim vardı, biraz örgütleme yapax’ diyen noktaya geliriz…

Bakın çok yakında devamı daha da sert gelecek. Balkanlardan bastıran sert kıştan daha sert gelecekler. Öyle telsizi falan mumla ararız herhalde. Afrika’da kelebek kanat çırpsa Erdoğan bundan Yeni Şafak, Star, Sabah’a manşetlik mağduriyetler çıkarıyor. O kelebeğin kanat etkisi burada AKP’nin elinde bambaşka bir şeye dönüşüyor. Tek seçim stratejisi de zaten tersyüz etme üzerine kurulu. Biri Ahmet mi dedi, teşkilatı ile trol ordusu ile medyası ile yargısı ile ordusu ile hep bir ağızdan Ahmet değil Mahmut o diyorlar. Ve kayıtlara öyle geçiyor.

Cenneti imara açtıklarına ve kimin payına ne düşeceğine karar verecek aşamaya geldiklerine göre Big Bang patlaması AKP’ye karşı ilk organize savaş oluyor. Onları düşürmek için organize bir helyum baskını… Neyse aziz meteorlarımızın ve evrenimizin kararlı duruşu, göktaşlarının kendini siper etmesi ile bu saldırı durmuş. Bakın tüm elim vakalar yaşanırken, Jüpiter’den Uranus’ta kalanlara telsizden geçen anonsları zaten bahsetmeye gerek yok. Samanyolu galaksisi içinde yankılanan bu telsiz konuşmalarında, zillet göktaşlarından illet karbonmonoksite kadar ne desen var.

Efenim, demem o ki Türkiye’yi anlamak için Eric Jan Zucker okumaya gerek yok. Herkes evine alsın bir telsiz! O telsiz ki modern Türkiye’nin kuruluşundan bu yana kullanılıyor. Buradan akademiklere, sosyologlara, psikologlara ve novalginlere sesleniyorum! Neden “telsizi” tez/doktora konusu yapmıyorsunuz? Allah aşkına Türkiye siyasal aklını telsiz’den daha iyi ne anlatır. Düşünün ki 3 bin yıldır susmadı bu telsiz! Her yerden, zamandan, olaydan çıkıyor! Tamam, başlık da önereyim zorlanan arkadaşlar için: “Erken Cumhuriyet Telsizinden, Post-Kolonyal Telsizleşmeye Geçiş İmgesi olarak: Telsiz ve Ontolojisi”

Türkiye sıkıştığı anda hemen telsiz konuşmalarına bir şeyler yansıyor. Gökten mesaj yağıyor telsizlere. Bunlar yeni dönem akıllı telsizler mi acaba? Telsiz 7 ya da Telsiz Galaxy S12 gibi adları da yok, hep aynı sürüm.

Bildiğin düz telsiz! Nasıl bir mucizedir ji bo xwedê? AKP’ye oy vermek cennete götürür mü bilmiyorum ama bunu anlayan varsa cennet onun olsun.

Özgür Amed

Özgür Amed


Etiketler :