Şenyaşar ailesi: Adaletsizliğe dur demeliyiz

18 Eyl 2021

Şenyaşar ailesinin başlattığı, 'adalet' nöbeti 194'üncü gününde devam ediyor. Şenyaşar ailesi sanal medya üzerinden “Adaletsizliği yapan kim olursa olsun, toplum olarak buna dur demeliyiz. Zulüm yapanlar gidicidir, milletin vekili olamaz” mesajını paylaştı
 

AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınlarının saldırısı sonucu eşi ve iki oğlunu yitiren Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart'ta başlattığı Adalet Nöbeti, 194'üncü gününde devam ediyor. Şenyaşar ailesi, Urfa Adliyesi'nin hafta sonu tatili nedeniyle kapalı olması nedeniyle eylemlerini Suruç'ta bulunan evlerinde sürdürüyor.

'Zulüm yapanlar gidicidir'

Aile, sanal medya hesaplarından dün kendilerini adliye önünde ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün ile çekilen bir fotoğrafı, “CHP Genel Merkezinden gelen heyet adliye önündeki adalet mücadelemize destek için bizleri ziyaret etti. Adaletsizliği yapan kim olursa olsun, toplum olarak buna dur demeliyiz. Zulüm yapanlar gidicidir, milletin vekili olamaz” mesajıyla paylaştı. 

URFA


Etiketler : Şenyaşar ailesi adalet nöbeti, Şenyaşar ailesi,